Nasıl Bitcoin Alırım?

3
801
altcoins

Bitcoin alabilmek için online bir cüzdan hesabı açmalısınız. Bu hesabı bitcoin transferi için hizmet veren sitelerden herhangi birisini tercih ederek yapabilirsiniz. Bu site tercihinde de son derece dikkatli olmalısınız. Güvenilir bir siteyi tercih ederseniz her zaman siz karlı çıkarsınız.

için cüzdan oluşturduğunuz siteye giriş yapmalısınız. Girişte güvenlik için telefonunuza doğrulama kodu gelir ve her zaman böyle giriş yaparsınız. Bu sistem güvenlik açısında son derece önemlidir. Kullanacağınız sanal cüzdan sitelerinin tamamının Türkçe olduğunu söylemekte yarar var. Genel olarak sitelerin çoğu birbirine benzer ‘Bitcoin Al’ ya da benzeri bir sayfa olur. Daha sonrasında ise size ne kadar bitcoin almak istediğiniz sorulur, sonrasında ise miktara karar verdikten sonra bitcoin al butonuna tıklamalısınız.

Bitcoin o anki mümkün olan en iyi fiyattan gerçekleşir. Ancak bitcoin alabilmek için hesabınızda para olması gerekmektedir. Para yatırmak için de kredi kartı ya da banka kartınızı kullanabilirsiniz. Artan dolandırıcılık olaylarından dolayı artık yatırdığınız miktar 24 saat sonra kullanıcı hesabına geçecektir. Bu sadece ilk para yatırma işlemi için geçerlidir.

Bir sonraki yatırımlarda ise kısa süre içerisinde sanal cüzdanınıza gönderdiğiniz para geçecektir. Hesabınızda olan paranın karşılığı kadar bitcoin alabilirsiniz.

Yorumlar

yorum

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here