Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar

1
651
aidat-yillik-kart-ucreti-olmayan-kredi-kartlari_1480785842-b

Garanti Bankası Flexi Kredi Kartı

Flexi kart ile hem Bonus kazanabilir hem de üyelik ücreti ödemeyebilirsiniz. Aynı zamanda taksitli alış veriş imkanı da sağlamaktadır. Kazandırmaya yönelik dönem dönem birçok kampanya yapılmaktadır.

Finansbank Fix Card

Üyelik ücreti olmayan Fix Card ile anlaşmalı işyerlerinden hem para puan kazanma hem de alışveriş imkanı sağlamaktadır. 50 TL tutarın altındaki çekimlerinizde temassız özelliğini kullanarak şifresiz işlem imkanı da sağlamaktadır.

HSBC Concept

Advantage kredi kartının temel özellikleri bu kartta da mevcuttur. Kampanya dönemlerinde ilave taksit, taksit erteleme ve nakit puan özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Concept kart ta kart aidatı alınmamaktadır.

İş Bankası Cebe Havale

ING Pegasus Plus Kart

Pegasus anlaşmalı kredi kartıdır. Kredi kartı aidatı ödemeden bu karta sahip olabilirsiniz. Bonus kazanabilmekte, taksit ertelemesi imkanından yararlanılabilmektedir. Kazanılan puanlar sadece Pegasus uçuşlarında kullanılmaktadır.

İş Bankası Maximum Kart

İş Bankası Maksimum Kartın kart aidatı alınmayan kartı alındığında Maximum kartta sağlanan birçok fırsatı elde edemezsiniz. Bazı özellikler ve avantajlar bu kartta bulunmaz. Örneğin müze kart özelliği, hediye ürün kampanyaları, temassız ödeme özelliği, hava alanındaki otopark ve vale ücretlerine yapılan özel indirimler gibi imtiyazlar kart aidatı olmayan Maximum kartta yoktur.

Denizbank Net Kart

Bonus karta özel artı taksit ve ekstre bonus fırsatlarından yararlanılamaz. Onun haricinde kart sahiplerine özel kampanyalar mevcuttur.

Lot Ne Demek ?

 

 

Yorumlar

yorum

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here