Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

0
463
emekliye-promosyonlari-ne-zaman-odenecek-bankalar-citayi-yukseltti--8424110

Garanti Bankası Emekli Kredi

Bir dönem emekli faizsiz kredi veren Bankanın güncel kampanyası 48 aya kadar verilen, 1.49% faiz oranına kadar düşürdükleri kampanyaları mevcuttur. Ayrıca 450 tl garanti bankası emekli promosyonu da mevcuttur. Ayrıca üç ayda bir maaş alan emeklilere özel bir ödeme planı da yapılabilmektedir.

ŞekerBank Emekli Kredi

Şekerbank emekli kredi kampanyasının güncel faiz oranı 1.29%’dur. 48 aya kadar vade seçeneği sunan banka hiçbir masraf alımı yapmadan kredi kullandırımı yapabilmektedir.

YTD Nedir?

İş Bankası Emekli Kredi

İş Bankası emekli maaş kredisinin üst vade sınırı 36 aydır. Güncel faiz oranı 1.12% ‘dir. Kullanılan kredi tutarına göre 25 TL ile 250 TL arası tahsis ücreti almaktadır.

Denizbank Emekli Kredi

Denizbank emekli maaşı transfer kredisi ve Denizbank emekli maaşı kredisi adı altında iki farklı emekli maaş kampanyası sunulmaktadır. Transfer kredisi Başka bir bankada maaşınız ve krediniz varsa bunu kapatmak veya maaşınızı almak için 48 aya kadar 1.29% faiz oranı imkanı sunmaktadır. Eğer emekli maaş kredisi adı altında sadece kredi başvurusu yapacaksanız bunu 1.19% faiz oranı ile sunmaktadır.

Emekliye Faizsiz Kredi Ziraat Bankası

Birçok bankada bir dönem emekliye faizsiz kredi kampanyası verildi. Ancak Ziraat Bankası da diğer bankalar gibi güncel tarihli olarak şu an bu hizmeti vermemektedir. 1.11% ve 1.16% faiz oranları ile 48 aya varan vadelerle emekli müşterilerine kredi imkanı sunmaktadırlar.

İş Bankası Cebe Havale

 

 

 

Yorumlar

yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here