Günümüzde Tekrar Kullanılmaya Başlayan 6 Teknolojik Ürün

0
546
5

1-1    

Spotify birbirinden farklı cihazlar çalan bu kutuyu tekrar canlandırarak kullanıcıları bir DJ’ e dönüştüren bir sistem geliştirdi.

2-1

Plaklardaki canlanma turntablelar için de bir fırsat oldu. Panasonic fiyatını da geniş kullanıcı kesimine hitap etmek için 4000 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya ürününü sunmuş oldu.

3-1

Vinil kayıtlara olan ilgi onun mp3 ve DVD lerde bulamayacağınız tadı. 2007’den itibaren özellikle gençler arasında artan bir ilgi var. Koleksiyon açısından da ayrıca değerli olan bu ürün zamana yenik düşmeyecek ürünler arasında duruyor.

4

Her ne kadar dijital kameralara yenilmiş gibi görünse de bu ürün şirket tarafından yeni sürümüyle piyasaya süründü. Şirket şunu sunmakta İnsanlar fiziksel olarak fotoğraflara dokunabilmeli.

Fujifilm de, 70 ve 80’li yılların Polaroidleri gibi kart boyutunda fotoğraflar çıkarabilen Instax Mini 90 Neo Classic’i piyasaya sürdü.

5

Geçmişin en iyi ikonlarından olan bu ürün Monster Products tarafından entegre edilerek yeni sürüm halinde piyasaya BoomBox’ı geri getiriyor. Bu ürün İphone ve Andoid ile uyumlu çalışmaktadır ve şarj edilebilir özelliğe sahiptir.

6

Kodak 50 yıl önce tasarladığı klasik süper 8 kameraya tekrardan hayat veriyor. 1964 yılında New York Dünya Fuarında piyasaya sürülmüş ve pek çok filmde dahi ismi kullanılmıştır. 400 – 750 dolar arasında bir fiyatla tekrar piyasaya sunulan ürünün önümüzdeki günlerde daha uygun fiyatlı versiyonu da 2017 yılı içinde bekleniyor.

Yorumlar

yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here